Kwiaciarnia MAJA na Dworcu PKS

Kwiaciarnia MAJA na Dworcu PKS

29 kwietnia 2013 roku miało miejsce otwarcie drugiego punktu Kwiaciarni MAJA w Limanowej. Lokal zlokalizowany jest na ulicy Targowej. Właściciele oraz pracownicy serdecznie zapraszają na Dworzec PKS w Limanowej.

Dlaczego o tym piszę? Ponieważ dzisiaj zaczynam nowy cykl i raz na jakiś czas będą pojawiać się wpisy związane z handlem. Założyłem dodatkową kategorię „Handel” i tam szukajcie kolejnych „handlowych” wpisów.

W skrócie:

Kwiaciarnia MAJA to firma istniejąca na rynku od 2000 roku. Ponad 13 lat swoją staranną, dokładną pracą oraz profesjonalnym podejściem do klienta, zyskaliśmy szerokie grono stałych nabywców oferowanych przez nas usług. Według ciągle zmieniających się trendów, staramy się oferować naszym klientom najwyższej jakości usługi. 

Co kupisz w Kwiaciarni MAJA?

Wiązanki ślubne, bukiety, kosze okolicznościowe, wiązanki pogrzebowe. Zamówisz strojenie samochodu do ślubu, Kościoła oraz sali weselnej. Ponadto kupisz kwiaty cięte, doniczkowe i sztuczne, kosmetyki i upominki.

Kwiaty na urodziny, imieniny, rocznicę, z okazji Dnia Matki, Ojca, Babci, Dziadka, Nauczyciela, na półmetek, studniówkę, oficjalne spotkanie, na randkę, przeprosiny, podziękowanie… w Kwiaciarni MAJA kupisz kwiaty na każdą okazję…

Kontakt z Kwiaciarnią:

tel. 18 54 24 967 oraz e-mail: biuro@kwiaciarnia.limanowa.pl
www.kwiaciarnianadworcu.pl

Dla przypomnienia, dwa lata temu w maju założyłem Limanowski Katalog Przedsiębiorców – FIRMY.KLI24.PL, który pod tymże blogiem działa do dzisiaj. Serdecznie zapraszam do współpracy firmy, instytucje, stowarzyszenia oraz kluby. Każda firma współpracująca ze mną może liczyć nie tylko na reklamę na blogu, ale i na profesjonalną prezentację w stylu:

[nggallery id=48]

W imieniu Kwiaciarni MAJA serdecznie zapraszam do nowo otwartego punktu na Dworcu PKS w Limanowej.

Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory