Otwarcie Klubu Lifesport.pl Fitness w Limanowej

Otwarcie Fitness w Limanowej

W ubiegłą sobotę miało miejsce otwarcie klubu Fitness spółki Lifesport.pl, podczas którego można było zobaczyć pokazy najlepszych gimnastyków oraz fighterów z Polski. Odwiedzający mieli okazję porozmawiać z trenerami, dowiedzieć się jak dbać o swoje zdrowie, ducha oraz ciało. Klub otwarty był całą sobotę, natomiast pokazy rozpoczęły się od 15.00.

Kilka fotek z otwarcia klubu Fitness:

[nggallery id=41]

Lokalizacja klubu:

[mappress mapid=”14″]

W jednym z pokazów brałem udział. Tak, tych dwóch panów w kimonach na końcu. Wraz z moim kolegą Piotrem Ciułą z klubu (Limanowski Klub Kyokushin Karate) zrobiliśmy pokaz, w którym pokrótce zaprezentowaliśmy sztukę Karate Kyokushin, poczynając od pojedynczych technik, przez uderzenia na sprzęt a kończąc na elementach walki z partnerem.

Wideo z otwarcia Fitness:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Z9gvStcyWa4[/youtube]

Dla zainteresowanych wrzucam tutaj harmonogram klubu Fitness:

Ogromnie się cieszę, że powstają takie miejsca w powiecie limanowskim. Sam jestem bardzo aktywny fizycznie i nie wyobrażam sobie dnia bez treningu. Jednak zdaję sobie sprawę jak wiele ludzi bagatelizuję to i uważa za coś zbędnego. Zamiast aktywnie spędzać czas niektórzy wolą przeleżeć go domu na kanapie. Nie ma nic bez wysiłku, im więcej potu wylanego na treningu tym z lepszym samopoczuciem wyjdziemy z sali, tym lepiej będzie się nam funkcjonować w życiu. Aktywność fizyczna, w jakiejkolwiek formie, rower, bieganie, pływanie, fitness, siłownia itd. może nam tylko pomóc.

Chętnych do trenowania w nowym klubie zapraszam na stronę Lifesport.pl oraz na fanpage Klubu Fitness.

Zdjęcia pochodzą ze strony Lifesport.pl oraz Flashback.in

Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory