LKS Płomień Limanowa – reklamuj się i współpracuj z KLI24.PL

sfirmyMam wiele pasji, ale te kluczowe staram się ciągle rozwijać i tak jest z całym e-środowiskiem KLI24.PL.

Dwa lata temu w maju założyłem Limanowski Katalog Przedsiębiorców – FIRMY.KLI24.PL, który pod tymże blogiem działa do dzisiaj. Katalog Firm przeszedł wiele zmian i obecny wygląd zawdzięcza wielu remontom i przemeblowaniom. Ostatnio trochę zaniedbałem ten projekt na rzecz kolejnych moich internetowych dzieł, ale czas powrócić i lekko go odświeżyć. Postanowiłem zaprosić do współpracy instytucje, stowarzyszenia i kluby.

Pierwszym, który skorzystał z tej powiedzmy „oferty” był LKS Płomień Limanowa. Jak wiecie co jakiś czas uda mi się porozmawiać z kimś ciekawym z powiatu limanowskiego. W styczniu rozmawiałem z Prezesem Mirosławem Twarogiem, wtedy to wpadłem na pomysł, by kluby, stowarzyszenia i instytucje mogły dodać profesjonalną i w pełni rozbudowaną wizytówkę w portalu FIRMY.KLI24.PL w zamian za baner czy link do bloga KLI24.PL na swoich stronach.

Profesjonalna wizytówka pierwszego klubu, który rozpoczyna współpracę z Limanowskim Katalogiem Przedsiębiorców wygląda następująco:

Wykonanie takiej wizytówki trochę trwa, ale już projektuję kolejne.

  • Wszystkich zainteresowanych ofertą Katalogu Firm – FIRMY. KLI24.PL odsyłam do tej podstrony, gdzie znajdziecie wszystkie informacje jakich potrzebujecie przed rozpoczęciem współpracy.
  • Natomiast jeśli jesteście zainteresowani wyłącznie nawiązaniem współpracy z blogiem KLI24.PL to zapraszam na podstronę Partnerzy, gdzie znajdziecie więcej informacji i szczegółów. Do tej pory skorzystali z naszej oferty:  lista firm, stowarzyszeń, klubów i instytucji.

Kategorie: Informacje, Redakcyjne
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory