ul. Kopernika i Targowa nareszcie gotowa

[singlepic id=1678 w=175 h= mode=watermark float=left]Nareszcie ukończono remont ulicy Kopernika i Targowej. Pod koniec czerwca zamieściłem zdjęcia z remontu. Wtedy wszystko było rozkopane, a końca prac nie było widać.

A dzisiaj?

Co prawda wykonawca ma jeszcze do zrobienia parę poprawek i musi dokończyć drobne prace wykończeniowe, ale kierowcy mogą już korzystać z niedawno oddanej drogi.

Niestety pogoda nie sprzyja by wybrać się i zrobić zdjęcia oddanej inwestycji. Na wiosnę jak tylko śniegi znikną, drogowcy wyzbierają piasek z chodników to zrobię małą sesję ulicy Kopernika i zobaczycie jak nie do poznania zmieniła się niegdyś „dziurawa jak ser szwajcarski” jedna z ważniejszych ulic w mieście.

[singlepic id=1679 w=680 h= mode=watermark float=center]

Od 1 stycznia parking przy ulicy Kopernika stanie się płatny. Z jednej strony to i dobrze, zawsze jakieś miejsce na parkingu będzie wolne. Sytuacja dzisiaj wygląda tak, że pracownicy sklepów, banków itd z samego rana zajmą większość miejsc, auta te stoją cały dzień, a chcąc zatrzymać się na 15 minut to żywcem nie ma gdzie zostawić samochodu.

[singlepic id=1677 w=680 h= mode=watermark float=center]

Pamiętajcie, że nie ma już wjazdu z ulicy Jana Pawła II w ulicę Konopnicką! Piszę Wam o tym, ponieważ dzisiaj widziałem takiego gagatka który tam skręcał :). Od bodajże ubiegłej środy wszystkie objazdy zniknęły i należy stosować się do znaków drogowych, a nie do przyzwyczajeń i nawyków nabytych w ostatnim czasie.

Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory