Świątecznie oświetlona Limanowa

Oświetlona Limanowa

Jakiś czas temu w Limanowej pojawiło się świąteczne oświetlenie. Przystrojono słupy i niektóre budynki. Wygląda to naprawdę bardzo ładnie. W ostatnie dni mieliśmy raczej biało w Limanowej, więc świąteczne oświetlenie idealnie współgrało z białym puchem. Niestety teraz mamy lekką odwilż i aurę raczej wiosenną, ale nie ma co się zamartwiać, Nowy Rok z pewnością przyniesie dużo, dużo śniegu w nasze strony.

Przystrojono słupy na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego z ulicą Tarnowską, przy ulicy Reymonta, całą ulicę Kopernika, dwa nowe ronda, ulicę Matki Boskiej Bolesnej, Buzodrom (a raczej Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej). Do tego delikatnie oświetlono budynek Urzędu Miasta oraz Bibliotekę. Jednym słowem był to bardzo dobry ruch ze strony władz miasta. Teraz po zmroku Limanowa nabiera świątecznego klimatu i tak powinno być.

Zresztą zobaczcie sami te trzy zdjęcia, które wczoraj wspólnie z firmą Flashback wykonaliśmy. Brakuje już tylko śniegu by w mieście zapanowała iście świąteczna atmosfera.

[nggallery id=30]

Zdjęcia zostały wykonane wczoraj wieczorem przy udziale firmy FLASHBACK.

PS. Coraz bardziej podoba mi się sytuacja, kiedy mam okazję współpracować z jakąś firmą by potem to opisać, zamieścić dla Was. Dlatego też, jestem otwarty na propozycję i ciekawe pomysły.

PS2. Gdy spadnie ponownie śnieg zrobimy świąteczną sesję fotograficzną rynkowi, choince i niektórym ulicom w mieście.

Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory