Rozpoczynamy przygodę z KLI24.PL

Witajcie drodzy użytkownicy i mieszkańcy powiatu limanowskiego. Słowem wstępu chcę przybliżyć Wam projekt KLI24.PL. Jak to się zaczęło, dlaczego KLI24.PL, co zamierzamy i jakie mamy plany na przyszłość.

Pomysł na blog KLI24.PL zrodził się dosyć dawno, ale jak wszystko tak i ten pomysł musiał poczekać – dojrzeć. A teraz jest ten czas, kiedy należy ruszyć z miejsca, kiedy należy rozpocząć przygodę z siecią, blogowaniem.

Zapewne od razu pojawi się fala hejterska 🙂 Od razu zaznaczam, że to nie jest kolejny portal informacyjny, na które dosyć niedawno Limanowa przeżywała „szał”. Nie szukamy i nie gonimy za najświeższymi informacjami w powiecie. Nie będziemy jeździć na miejsca wypadków, nie dowiecie się u Nas kto kogo obraził i ile miał promili w poniedziałek rano. Blog KLI24.PL jest subiektywnym spojrzeniem na naszą ziemię limanowską. Najważniejsza jest możliwość realizowania własnych pasji, nie słupki i coraz wyższe statystyki oglądalności, choć miło byłoby gdyby czytelników nam przybywało.

Brakowało mi w sieci strony, w której znalazłbym informacje dotyczące miasta Limanowa, Mszana Dolna i okolic: ciekawostki historyczne i współczesne, miejsca warte uwagi i galerię zdjęć z tych miejsc, opisy lokali gastronomicznych, pubów, restauracji, opinie, recenzje produktów i usług świadczonych na terenie powiatu limanowskiego. Nie było takiego miejsca w sieci i dlatego powstał blog KLI24.PL, w którym będą pojawiać się właśnie tego typu teksty. Zresztą zobaczycie ;).

Co prawda istnieją już prężnie działające serwisy informacyjne, które swoją działalność prowadzą na terenie powiatu limanowskiego. Nie zamierzamy z nimi konkurować, możemy jedynie zacząć współpracować.  Jesteśmy po to by dostarczyć czytelnikom obfitą dawkę subiektywnego spojrzenia na powiat limanowski.

Na koniec jeszcze, zadam takie pytanie „dla kogo przeznaczony jest blog KLI24.PL” ?

I od razu odpowiadam. Blog jest dla wszystkich, którzy zainteresowani są powiatem limanowskim. Nie chcemy pisać o przepychankach w samorządach lokalnych, o tym kto pod kim kopie i jak głęboko. Chcemy skupić się na relacjach z imprez, odkrywaniu przed czytelnikami ciekawych miejsc w powiecie, recenzowaniu i pisaniu opinii na temat produktów i usług oferowanych przez lokalne firmy.

Krótko mówiąc, blog KLI24.PL to codzienna porcja subiektywnego spojrzenia na powiat limanowski.

PS1. Jeżeli jesteś zainteresowany jakąkolwiek formą współpracy, zajrzyj tutaj.
PS2. Jeśli chciałbyś razem z nami tworzyć blog KLI24.PL, przeczytaj to.

Pozdrawiam Cię i do zobaczenia w przyszłości,
Marcin Guzik – autor KLI24.PL

Kategorie: Informacje, Redakcyjne
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory