Remont ulicy Kopernika i Targowej

Zaczęło się. W tym tygodniu ruszyła przebudowa ulic Kopernika i Targowej. Zmiana organizacji ruchu, korki, objazdy – jednym słowem czeka nas kilkumiesięczny komunikacyjny koszmar, ale co tam, nie będziemy marudzić, ważne, że już przed tegoroczną zimą na tych ulicach zrobi się o wiele ładniej i przyjemniej.

Na blogu mam zamiar poruszać różne aspekty i tematy związane z powiatem limanowskim, akurat rozpoczęła się poważna inwestycja w samym centrum powiatu – w Limanowej, więc dlaczego by nie przygotować fotorelacji? Dział Inwestycje idealnie pasuje do tematu, którym zajmę się dzisiaj.

Zmiana organizacji ruchu oraz przebudowa ulic jak i remont mostu ma podobno trwać do połowy października. Zobaczymy jak im „pójdzie robota”, oby wszystko zostało profesjonalnie wykonane i oddane przed upływem wyznaczonego terminu!

[mappress mapid=”5″]

Dzisiaj pod wieczór, kiedy ruch na tych ulicach jest zdecydowanie mniejszy wybrałem się tam by zrobić kilkanaście zdjęć, może w przyszłym miesiącu wybiorę się ponownie, ale nie obiecuję. Na pewno po zakończeniu remontu i oddaniu ulicy Kopernika, Targowej, dwóch rond oraz mostu do użytku, sfotografuje to miejsce ponownie i wtedy zobaczymy czy zmiany będą na lepsze – oby tak było!

Na razie zamieszczam zdjęcia z rozpoczęcia remontu:

[nggallery id=6]

Za około 4-5 miesięcy przygotuję specjalną prezentację, na której zobaczymy zmiany jakie zaszły na ulicy Kopernika i Targowej.

ps. mam nadzieję, że znak ulica Leśna wróci na swoje miejsce 😉 i będzie trwale związany z podłożem.

Dobrze, że coś się dzieje w mieście. W samej Limanowej jest kilkanaście miejsc, które natychmiast potrzebują remontu lub przebudowy. Wymienić? Park, nawierzchnia na ulicach osiedlowych „nad Biedronką”, ulica Piłsudskiego, Bronisława Czecha, rondo w Sowlinach itd., ale to już temat na osobny wpis.  

A Wy jak uważacie, jakie inwestycje w Limanowej są równie potrzebne co remont tych ulic? 

Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory