Nad Pasierbcem – Patria

Od kilkunastu dni zbieram się na jakąś krótką wędrówkę. Niestety przez sesję na studiach i inne obowiązki nie jestem w stanie poświęcić całego dnia na pieszy relaks po okolicy, ale w moich archiwach mam mnóstwo materiałów sprzed miesiąca, roku, dwóch lat, które aż nie mogą się doczekać publikacji na KLI24.PL. Z myślą o tych zaległych materiałach, jak również i tych, które powstają i jeszcze powstaną, stworzyłem to miejsce – KLI24.PL.

Zdjęcia zostały zrobione prawie dwa lata temu 27 czerwca 2010 roku. Wziąłem lustrzankę i poszedłem na Pasierbiec, koło stadionu i w górę.. na samą górę. Niestety słońce tak niemiłosiernie świeciło, że nic ciekawego nie wyszło, jeśli chodzi o widoki na Limanową czy Tymbark.

[mappress mapid=”4″]

Rozpocząłem wędrówkę w Łososinie Górnej, potem „starą drogą” na Pasierbiec, by stamtąd udać się na górę Patria po drodze mijając stadion klubu sportowego „LKS Pasierbiec Wierchy”.

[singlepic id=773 w=680 h= mode=watermark float=center]

Jak ruszałem w drogę było pięknie i upalnie, niestety gdy wracałem do domu pogoda zmieniła się o 180 stopni i „złapała” mnie ogromna ulewa. Pamiętam jak dziś, że przed tym strasznym deszczem schowałem się na przystanku.

Poniżej kilkanaście zdjęć:

[nggallery id=5]

Już niebawem wybieram się ponownie w to miejsce, ale z czworonożnym przyjacielem, zobaczymy czy wytrzyma trudy wędrówki. Heh będzie to też okazja do tego byście się z nim poznali:).

PS. a satelitarna mapa Google dalej nieaktualna jeśli chodzi o Pasierbiec;)

Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory